elektrické vyvíjače čistej pary STIGEN - Vyvíjače čistej pary STIGEN plynové - elektrické norma EN285 - EN 1672-2

Vyvíjače čistej pary rôzne výkony na jednom mieste
Prejsť na obsah
STIGEN Sp. z o.o.
Elektrické vyvíjače čistej pary
krajina pôvodu EU - Poľsko
        
  Naša spoločnosť T KONFEX je dlhoročným dodávateľom žehliacej  techniky, k čomu patria aj dodávky vyvíjačov pary. Vzhľadom na rozširovanie  obchodného portfólia našej spoločnosti, zaraďujeme do ponuky elektrické vyvíjače čistej  pary STIGEN. Pre slovenský trh máme výhradné zastúpenie spoločnosti STIGEN.
Vyvíjače čistej pary STIGEN sa vyrábajú v antikorovom prevedí jednotlivých prvkov. Výkony elektrických vyvíjačov čistej pary STIGEN sú už od 30  kg pary za hodinu až do 120 kg pary za hodinu. Tlak pary je až 9 bar, čiže  teplota čistej pary do 179°C. Najvyšší stupeň materiálového prevedenia v  antikore spĺňa normy EN 285 a EN 1672-2 pre potravinársky priemysel,  farmaceutický priemysel, zdravotníctvo a všade tam, kde sa tieto normy vyžadujú.
Nami ponúkané elektrické vyvíjače čistej pary STIGEN sú priemyselné zariadenia robustnej antikorovej  konštrukcie určené do náročných priemyselných prevádzok. Kompaktné prevedenie  zaručuje ľahkú manipulovateľnosť pri preprave a jednoduchú inštaláciu.
V sekcii CERTIFIKÁTY  nájdete certifikáty, ktoré svedčia  o kvalite, samozrejmosťou je aj certifikát o zhode CE.
Antikorové prevedenie elektrických vyvíjačov pary STIGEN umožňuje aplikáciu  pary pre najnáročnejšie technologické postupy ako je výroba potravín, výroba  farmaceutík, priama parná sterilizácia a mnoho ďalších výrobných procesov, kde  sú požiadavky na kvalitu a najmä na čistotu pary obzvlášť vysoké.

Technologický proces výroby pary prostredníctvom zaradenia STIGEN, je úplne  oslobodený od dávkovania chemických prísad upravujúcich hodnotu pH a preto je  výsledným produktom para splňujúca parametre pitnej vody!Našim cieľom nie je len dodávka samotného zariadenia, ale snažíme sa ku každému zákazníkovi pristupovať úplne individuálne a navrhnúť mu riešenie spĺňajúce jeho konkrétnu požiadavku.
Bližšie technické informácie k elektrickým vyvíjačom čistej pary STIGEN  Vám poskytneme na vyžiadanie.
elektrické vyvíjače čistej pary STIGEN
plynové vyvíjače pary
ANFRA - STIGEN - THERMINDUS - JUMAG - MAZZI
+421 905 162 119
info@vyvijacepary.sk
tkonfex@tkonfex.sk
Návrat na obsah