Skip to main content

Elektrické vyvíjače čistej pary

DELAMA S.p.A.

Elektrické vyvíjače apyrogénnej farmaceuticky čistej pary

Krajina pôvodu EU - Taliansko

Naša spoločnosť T KONFEX je dlhoročným dodávateľom žehliacej  techniky, k čomu patria aj dodávky vyvíjačov pary. Vzhľadom na rozširovanie  obchodného portfólia našej spoločnosti, zaraďujeme do ponuky elektrické vyvíjače apyrogennej farmaceuticky čistej  pary DE LAMA.

Vyvíjače apyrogennej farmaceuticky čistej  pary DE LAMA série DLSG sa vyrábajú v antikorovom prevedí jednotlivých prvkov, ktoré plnia vysoké nároky pre kvalitu pary. Výkony elektrických vyvíjačov apyrogennej farmaceuticky čistej  pary DE LAMA sú už od 16  kg pary za hodinu až do 147 kg pary za hodinu. Tlak pary je až 5 bar, čiže  teplota apyrogennej farmaceuticky čistej  pary do 158°C.

Najvyšší stupeň materiálového prevedenia v  antikore spĺňa normy cGMP, FDA, GAMP, 2006/42/EC, 2014/30/UE, 2014/35/UE, PED 2014/68/UE, UNI EN 285:2016 pre potravinársky priemysel,  farmaceutický priemysel, zdravotníctvo, biotechnologické laboratória a všade tam, kde sa tieto normy vyžadujú.

Nami ponúkané elektrické vyvíjače apyrogennej farmaceuticky čistej  pary DE LAMA sú priemyselné zariadenia robustnej antikorovej  konštrukcie určené do náročných priemyselných prevádzok. Kompaktné prevedenie  zaručuje ľahkú manipulovateľnosť pri preprave a jednoduchú inštaláciu.

Na vyžiadanie zašleme CERTIFIKÁTY, ktoré svedčia  o kvalite, samozrejmosťou je aj certifikát o zhode CE.
Antikorové prevedenie elektrických vyvíjačov apyrogennej farmaceuticky čistej  pary DE LAMA umožňuje aplikáciu  pary pre najnáročnejšie technologické postupy ako je výroba potravín, výroba  farmaceutík, priama parná sterilizácia a mnoho ďalších výrobných procesov, kde  sú požiadavky na kvalitu a najmä na čistotu pary obzvlášť vysoké.

Technologický proces výroby pary prostredníctvom zaradenia DE LAMA, je úplne  oslobodený od dávkovania chemických prísad upravujúcich hodnotu pH a preto je  výsledným produktom para splňujúca parametre pitnej vody!

OBLASTI VYUŽITIA

  • elektrický vyvíjačapyrogennej farmaceuticky čistej  pary DE LAMA pre zdravotníctvo –  sterilizácia
  • elektrický vyvíjač apyrogennej farmaceuticky čistej  pary DE LAMA pre potravinársky priemysel –  technologická pary s priamym stykom s potravinami…
  • elektrický  vyvíjač apyrogennej farmaceuticky čistej  pary DE LAMA pre farmaceutický priemysel –  technologická pary s priamym stykom s liečivami…
  • použitie elektrický  vyvíjačov apyrogennej farmaceuticky čistej  pary DE LAMA je samozrejme aj  v mnohých iných oblastiach

Hlavné dôvody prečo sa rozhodnúť pre elektrický vyvíjač apyrogennej farmaceuticky čistej pary DE LAMA:

  • priemyselné prevedenie každého vyvíjača apyrogennej farmaceuticky čistej pary DE LAMA
  • robustná antikorová konštrukcia vyvíjača apyrogennej farmaceuticky čistej pary DE LAMA
  • ľahká manipulovateľnosť vyvíjača apyrogennej farmaceuticky čistej pary DE LAMA pre  preprave
  • kompaktné rozmery a jednoduchá inštalácia vyvíjača apyrogennej farmaceuticky čistej pary DE LAMA
  • vysoký stupeň čistoty pary z vyvíjačaapyrogennej farmaceuticky čistej  pary DE LAMA spĺňajúce normy cGMP, FDA, GAMP, 2006/42/EC, 2014/30/UE, 2014/35/UE, PED 2014/68/UE, UNI EN 285:2016
  • jednoduchá obsluha vyvíjačov apyrogennej farmaceuticky čistej pary DE LAMA

Samozrejmosťou sú aj dodávky náhradných dielcov, či už na súčasné modely alebo aj staršie verzie vyvíjačov apyrogennej farmaceuticky čistej  pary DE LAMA.